OCJENJIVAČKI SUD OD 2015. GODINE

2019.

Flauta
Carlo Jans (Luksemburg)
Milena Lipovšek (Slovenija)
Marina Novak (Hrvatska)

Klarinet:
Tadej Kenig (Slovenija)
Gábor Varga (Mađarska)
Radovan Cavallin (Hrvatska / Španjolska)

Saksofon:
Miha Rogina (Slovenija)
Nikola Fabijanić (Hrvatska)
Jean – Yves Fourmeau (Francuska)

Oboa i fagot:
Branko Mihanović (Hrvatska)
Sanja Romić (Srbija)
Mykhaylo Kraynyk (Ukrajina / Hrvatska)

Truba:
Marin Zokić (Hrvatska)
Stanko Arnold (Slovenija)
Dario Teskera (Hrvatska)

Rog:
Boštjan Lipovšek (Slovenija)
Stanko Arnold (Slovenija)
Marin Zokić (Hrvatska)

Trombon, tuba i eufonij:
Dušan Kranjc (Slovenija)
Danijel Rajković (Hrvatska)
Adrian France (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Stefan Konzett – Grand Prix (Austrija)

2017.

Flauta
Strašo Temkov (Makedonija)
Ivana Zahirović – Négrerie (Francuska – Hrvatska)
Marina Novak (Hrvatska)

Klarinet
Tadej Kenig (Slovenija)
Luigi Magistrelli (Italija)
Nikola Srdić (Srbija)

Saksofon
Miha Rogina (Slovenija)
Dragan Sremec (Hrvatska)
Pawel Gusnar (Poljska)

Oboa i Fagot
Branko Mihanović (Hrvatska)
Matej Šarc (Slovenija)
Petar Križanić (Hrvatska)

Truba i Rog
Stanko Arnold (Slovenija)
Marin Zokić (Hrvatska)
Boštjan Lipovšek (Slovenija)

Trombon, Tuba i Eufonij
Dušan Kranjc (Slovenija)
Thomas Eibinger (Austrija)
Josef Steinböck (Austrija – Njemačka)

2016.

Flauta
Marina Novak (Hrvatska)
Matej Zupan(Slovenija)
Laura Levai Aksin (Srbija)

Klarinet
Tadej Kenig (Slovenija)
Milko Pravdić (Hrvatska)
Željko Milić (Hrvatska)

Saksofon
Lars Mlekusch (Austrija)
Miha Rogina(Slovenija)
Tomislav Žužak (Hrvatska)

Oboa, fagot
Branko Mihanović (Hrvatska)
Matej Šarc (Slovenija)
Petar Križanić (Hrvatska)

Truba, trombon, rog, eufonij, tuba
Stanko Arnold (Slovenija)
Marin Zokić (Hrvatska)
Dušan Kranjc (Slovenija)
Bank Harkay (Hrvatska)
Josef Maierhofer (Austrija)

2015.

Flauta
Renata Penezić (Hrvatska)
Matej Zupan (Slovenija)
Matei Ioachimescu (Rumunjska)
Eric Lamb (Amerika)

Klarinet
Milko Pravdić (Hrvatska)
Tadej Kenig (Slovenija)
Željko Milić (Hrvatska)

Saksofon
Dragan Sremec (Hrvatska)
Miha Rogina (Slovenija)
Matjaž Drevenšek (Slovenija)

Truba, trombon, rog, eufonij, tuba
Stanko Arnold ( Slovenija)
Marin Zokić (Hrvatska)
Carsten Svanberg (Danska)
Bank Harkay (Hrvatska)
Josef Maierhofer (Austrija)

Skip to toolbar