REZULTATI

Memorijal Jurica Murai 2022
Murai Grand Prix 2022

Rezultati - Kategorija A

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Keshav Krishnan
MCO Hilversum
Denise Lutgens
98
99
99
99
96
98.2
I
Valentina Kádár
Festetics György Music School, Keszthely
Becht Erika, Laborfalvi Lászlóné
99
98
96
98
97
97.6
I
Filip Jaklin
Glazbena škola u Varaždinu
Lea Šantek
100
99
95
98
95
97.4
I
Anabela Šunić
Glazbena škola Franje Kuhača Osijek
Andreja Gribl
95
96
96.5
97
95
95.9
I
Goran Mates
Umjetnička škola Poreč
Karla Šain
96
96
95
97
95
95.8
I
Gregori Vidas
OGŠ Ivana Zajca, Zagreb
Zarija Alajbeg Galuf
96.5
95
95
96
95
95.5
I
Julija Petan
Glasbena šola Brežice
Karolina Vegelj Stopar
94
94
93.25
93
94
93.65
II
Janko Lazar
Glazbena škola u Varaždinu
Lea Šantek
95
94
91
92
94
93.2
II
Nathan Di Gioia
privatni učenik
Nace Slak
95
94
90
93
90
92.4
II
Bruno Lacković
OŠ Pavao Belas - Odjel osnovnog glazbenog obrazovanja, Brdovec
Josip Gabelica
91
92
93
93
91
92
II
Anna Stepanchuk
OŠ Pavao Belas - Odjel osnovnog glazbenog obrazovanja, Brdovec
Josip Gabelica
89
90
88.25
89
89
89.05
III
Shree Yazhini Raja Boopathi
MCO Hilversum
Denise Lutgens
88
87
87
89
89
88
III
Vladyslav Kisil
Državni glazbeni licej S. Krushelnytska, Lavov i Glazbeno učilište Elly Bašić, Zagreb
Kristina Zaranska i Arijana Ramić
91
88
87
87
86
87.8
III
Leticia Kolak
Glazbena škola Ljubuški
Josip Bošnjak
89
87
89
87
86
87.6
III
Svit Hren
Glasbena šola Nazarje
Barbara Verhovnik
86
88
87
86
90
87.4
III
Jakov Serdar
Glazbena škola Franje Kuhača Osijek
Andreja Gribl
87
87
88
86
87
87
III

Rezultati - Kategorija B

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Oleksandr Fediurko
Children´s Music School No. 21, Kijev
Halyna Kotsiuba
100
100
100
100
100
100
I
Jayden Ordoñez
MCO-GLOBE, Hilversum
Denise Lutgens - Giuliano Adorno
99
99
99
99
-
99
I
Katarina Kunjko
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Srebrenka Crnković Završki
97
99
99
97
97.5
97.9
I
Edvin Nedeljko
Glazbena škola u Varaždinu
Danijel Oto
99
99
97
96
98
97.8
I
Klara Magjarević
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Sanja Vrsalović Drezga
94
98
98
96
97.5
96.7
I
Ana Kordić
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Ivana Goreta
98
97
96
95
97
96.6
I
Klara Vidović
Glazbena škola Ferdo Livadić, Samobor
Carmen Stepić
94
96
94
98
96
95.6
I
Grigor Mandić
Glazbena škola Ferdo Livadić, Samobor
Carmen Stepić
94.5
96
95
90
96.5
94.4
II
Veronika Krajcar
Glazbena škola Ivana Matetića - Ronjgova Pula
Snježana Demarin
92.5
96
94
94
95
94.3
II
Niko Pešut
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Ivan Varošanec
95
97
93
90
95.7
94.14
II
Karlo Ljubojević
Glazbena škola Franje Kuhača Osijek
Domagoj Maras
90.5
97
95
91
95.3
93.76
II
Jakov Vekić
Glazbena škola Franje Kuhača Osijek
Andreja Gribl
93.5
95
90
98
92
93.7
II
Marko Maček
Glazbena škola u Varaždinu
Lea Šantek
90
94
94
91
97
93.2
II
Anna Kisil
Državni glazbeni licej S. Krushelnytska, Lavov i Glazbeno učilište Elly Bašić, Zagreb
Kristina Zaranska i Arijana Ramić
91
92
92
96
94
93
II
Ana Zamarin
Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović", Kastav
Katarina Jurić
89
94
88
98
91
92
II
Tonka Klarić
Glazbena škola Ferdo Livadić, Samobor
Carmen Stepić
91.5
91
94
87
95.2
91.74
II
Marko Ljubović
Glazbena škola u Varaždinu
Helena Knapić
88
93
96
87
94
91.6
II
Iskra Makarun
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Ivan Varošanec
90
90
94
86
96.3
91.26
II
Dora Ivić
Glazbena škola Bonar, Zagreb
Josip Gabelica
87.5
87
95
91
94
90.9
II
Nika Šincek
Glazbena škola u Varaždinu
Danijel Oto
89.5
89
90
93
92
90.7
II
Velimir Lovrić
OŠ Pavao Belas - Odjel osnovnog glazbenog obrazovanja, Brdovec
Josip Gabelica
87
89
94
86
95.2
90.24
II
Kiara Majdak
Glazbena škola u Varaždinu
Helena Knapić
86
88
92
88
96
90
II
Gašper Lomšek
Glasbena šola Nazarje
Barbara Verhovnik
85.5
92
89
87
94.5
89.6
III
Branimir Paponja
Glazbena škola Ljubuški
Josip Bošnjak
89
90
89
87
93
89.6
III
Tonka Odvitović
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Suzana Stojanović
86.5
87
88
87
93
88.3
III

Rezultati - Kategorija C

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Zeming Wu
Escola Artística de Música de Conservatório
Florian Koltun
99.5
100
99
99
97.5
99
I
Jayden Ordoñez
MCO-GLOBE, Hilversum
Denise Lutgens - Giuliano Adorno
99
97
97
97
-
97.5
I
Viktória Kádár
Liszt Academy / School for exceptional young talents, Budimpešta
Gábor Eckhardt, János Balázs
99
98
95.5
98
95.5
97.2
I
Mara Spiz
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb
Ela Korbar
96.5
95.5
96.5
98
92
95.7
I
Maša Tkalčević
Glazbena škola Zlatka Balokovića, Zagreb
Deniza Matijević
98
95.3
94.05
97
94
95.67
I
Hella Huzjak
Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza, Zagreb
Dino Kalebota
97
96
95
98
90
95.2
I
Jakov Vučinović
Umjetnička škola Fortunat Pintarić, Koprivnica
Albert Vučinović
93.5
94
88.05
98
90
92.71
II
Helena Štengl
Osnovna glazbena škola Ivana Zajca, Zagreb
Nina Opašić Moharić
94
95
92.5
85.8
96
92.66
II
Greta Teskera
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Alma Seder
94.5
94
95.75
85
93
92.45
II
Matej Križanić
Glazbena škola u Varaždinu
Ivana Godec - Vinceković
97
94.3
87.25
89.1
88
91.13
II
Mija Jurjević
Glazbena škola Zlatka Balokovića, Zagreb
Marko Fatović
94.5
94.5
94
86
86
91
II
Kaja Zagoranski
Glazbena škola Ivana Matetića - Ronjgova Pula
Snježana Demarin
93
93.2
88.75
91
89
90.99
II
Petra Kordić
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Ivana Goreta
91
94.3
88.5
89
86
89.76
III
Valerija Šarić
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Blanka Aždajić Medić
90.5
93
86.95
88
88
89.29
III
Agata Ćuk
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Ivana Goreta
92
92
92
85.3
85
89.26
III
Elizabeta Belković
Osnovna glazbena škola Ivana Zajca, Zagreb
Ivana Bedenik
88
93.03
88
92
85
89.21
III
Matej Ratković
Glazbena škola u Varaždinu
Lea Šantek
90
96
84.5
90
83.5
88.8
III
Marcel Dodlek
Osnovna škola Ludbreg - Glazbeni odjel
Jasminka Bontek
93
93.05
86
85.4
84
88.29
III
Dora Šarić
Osnovna glazbena škola pri Osnovnoj školi Ksaver Šandor Gjalski Zabok
Tajana Lazović
86
84
84.5
86
85
85.1
III
Ajda Julija Ozimic
Glasbena šola Nazarje
Barbara Verhovnik
81
84
84
92
83
84.8
Priznanje
Kristina Žabot
Glasbena šola Lendava - Zeneiskola Lendva
Eva Bažika Orban
83
85
86.15
85.6
83
84.55
Priznanje
Alja Rigler
Glasbena šola Ribnica
Mirjana Zeljić Brnčič
82
85
82
86
85
84
Priznanje
Lucija Bačić
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Lidija Marin
87
86
82
80
83
83.6
Priznanje
Nik Rus
Glasbena šola Ribnica
Kristina Jeke
80
84
86.25
80
84
82.85
Priznanje
Karla Česi
Glazbena škola pri Osnovnoj školi Marija Bistrica
Antun Ivić
83
84
82.5
80
83
82.5
Priznanje
Hana Đukič
Glasbena šola Ribnica
Kristina Jeke
80
84
82.7
80
82
81.74
Priznanje
Meiqi Song
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Suzana Stojanović
81
83
83.5
80
81
81.7
Priznanje

Rezultati - Kategorija D

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Eva Goreta
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Ivana Goreta
97
98
98
98
98
97.8
I
Natali Ružić
Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova, Rijeka
Jasna Kvaternik-Janković
97.5
96
96.5
94
96
96
I
Glorija Pinturić
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Zrinka Philips
94
95
94
89
95
93.4
II
Dorian Baban
Glazbena škola u Valpovu i Belišću pri Osnovnoj školi M. P. Katan
Vesna Rezo
87
89
90
86
90
88.4
III
Tomislav Joć
Glazbena škola pri Osnovnoj školi Marija Bistrica
Dina Dorotić
86
86
87
83
83
85
III
Veronika Višnjić
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Ivana Skroče
85.5
84
84
86
83
84.5
Priznanje
Jana Nikolovska
Glazbena škola Ivana Matetića - Ronjgova Pula
Vinka Burić
80
83
82
81
81
81.4
Priznanje

Rezultati - Kategorija E

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Hana Taškov
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana
Lidija Malahotky Haas
99
99
99
94
100
98.2
I
Matej Ferlež
Gimnazija Velenje
Aleksandar Serdar
98
95
98
99
98
97.6
I
Greta Marku
Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova Rijeka
Sanja Kranželić
95
95
97
99
98
96.8
I
Kristina Vartušek
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb
Ana Pavlina
98.5
98
96
93
94
95.9
I
David Simić
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Srebrenka Crnković Završki
93.5
94
98
92
97
94.9
II
Lucija Čehok
Glazbena škola u Varaždinu
Lea Šantek
94.5
98
96
88
95
94.3
II
Lara Marušić
Glazbena škola Ferdo Livadić, Samobor
Tina Klak
92
94
98
89
97
94
II
Fran Leko
Glazbena škola Blagoja Berse, Zagreb
Ivona Mihaljinec Ćeran
94.8
96
95
92
92
93.96
II
Danica Momirov
MŠ "Josif Marinković", Zrenjanin
Dijana Bugarski Miškeljin
94.4
94
93
88
98
93.48
II
Maja Šokac
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb
Ela Korbar
94.7
95
90
90
94
92.74
II
Marko Gotovac
Glazbeno učilište Elly Bašić
Zorica Mihajlović
94
94
93
90
92
92.6
II
Ana Ćurić
Glazbena škola Blagoja Berse, Zagreb
Ana Vimpolšek Marić
88
93.5
92
89
98
92.1
II
Gabriel Mažuran
Glazbena škola Požega
Emilija Navratil
92.5
97
90
89
90
91.7
II
Petar Poljak
Glazbena škola u Varaždinu
Ivana Godec - Vinceković
94.6
93.5
89
90
90
91.42
II
Dorja Lizatović
Glazbena škola Blagoja Berse, Zagreb
Ivana Tadin
89
93
90
89
94
91
II
Noa Lenkić
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Elizabet Novak
91.8
87
87
88
90
88.76
III
Mariela Baljak
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Ivana Skroče
85
86
89
88
92
88
III
Nika Bjelovučić
Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik
Stefani Grbić
87
86
87
88
90
87.6
III

Rezultati - Kategorija F

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Stjepan Gerić
Glazbena škola u Varaždinu
Danijel Oto
99
99
98
98
97
98.2
I
Matija Kranjčić
Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu
Đorđe Stanetti
-
98
94
94
94
95
I
Miha Vidrih
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana
Lidija Malahotky Haas
87
91
90
86
85
87.8
III
Laura Mikić
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb
Lidija Lovrić Vidiš
89
89
87
86
86
87.4
III
Tena Benjak
Glazbena škola u Varaždinu
Ivana Godec-Vinceković
88
86
86
86
86
86.4
III
Nikolina Šoljić
Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
Sanja Vrsalović Drezga
86
86
88
86
85
86.2
III

Rezultati - Grand Prix 1. etapa

MURAI GRAND PRIX – FINALISTI:
1. Sven Brajković, Hrvatska
2. Roman Fediurko, Ukrajina
3. Miloš Grnčaroski, Srbija
4. Linlin He, Kina
5. Andrija Jovović, Crna Gora
6. Hsin-Yu Kwan, Tajvan
7. Marko Matajič, Slovenija
8. Nace Slak, Slovenija

Rezultati - Grand Prix 2. etapa

Natjecatelj
Škola / Institucija
Mentor
Đorđe Stanetti  
Nataša Veljković  
Xin Wang  
Dráfi Kálmán  
Giuliano Adorno  
Ukupno
Nagrada
Roman Fediurko
Kunstuniversität Graz
Milana Chernyavska
100
97
95
98
95
97
Andrija Jovović
Universität für Musik und darstellende Kunst Wien
Nataša Veljković
95
-
97
93
95
95
Hsin-Yu Kwan
Universität für Musik und darstellende Kunst Wien
Jasminka Stančul
97
87
93
98
99
94.8
Marko Matajič
Universität Mozarteum Salzburg
Thomas Böckheler
96
91
98
94
94
94.6
Sven Brajković
Akademija za glasbo, Ljubljana
Aleksandar Serdar
94
93
91
93
92
92.6
Nace Slak
Akademija za glasbo, Ljubljana
Aleksandar Serdar
96
91
90
88
94
91.8
Miloš Grnčaroski
Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu
Ruben Dalibaltayan
94
95
88
90
92
91.8
Linlin He
Xin Wang
86
90
-
93
92
90.25
Rezultate Međunarodnog natjecanja Memorijal Jurica Murai i Murai Grand Prix od 2015. godine možete pronaći ovdje.
Povratak na naslovnicu

 

MURAI GRAND PRIX – FINALE
1. MJESTO:ROMAN FEDIURKO

2. MJESTO:ANDRIJA JOVOVIĆ
3. MJESTO:HSIN-YU KWAN

Skip to toolbar