RASPORED

RASPORED NATJECANJA 

ČETVRTAK, 18.4.2024. 

KATEGORIJA F 

  1. DIO: 9.00 – 11.00

Mariela Baljak

Lucija Čehok

Ana Ćurić

Milan Duchevski

Nedim Fejzić

PAUZA : 11.00 – 11.30

  1. DIO : 11.30 – 13.30

Sara Kralj

Fran Leko

Noa Lenkić

Dorja Lizatović

Lara Marušić

PAUZA: 13.30 – 15.00

  1. DIO: 15.00 – 16.15

David Pavich

Helena Poljak

Ana Poljanšek Žagar

PAUZA: 16.15 – 17.00

  1. DIO: 17.00 – 18.40

Ilhana Rahić

Lucijan Relja

Marko Tošić

Harun Milak

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 19.30h 

 

PETAK, 19.4.2024.

KATEGORIJA E 

  1. DIO: 9.00 – 10.40

Dorian Baban

Jan Borak

Kate Ester Castellazzo

Damjan Cerić

Roman Drucker

PAUZA : 10.40 – 11.30

  1. DIO: 11.30 – 13.30

Iva Fanjek

Emina Fetahović

Lejla Husić

Tomislav Joć

Yasen Kalaydzhiev

Maita Kljajić

PAUZA: 13.30 – 15.00

  1. DIO: 15.00 – 16.40

Pablo Kovač Takahashi

Emili Lebeda

Antonio Mastrosimone

Pavao Mrazek

Milan Oštrić

PAUZA: 16.40 – 17.30

  1. DIO: 17.30 – 19.45

Palma Ramljak

Natali Ružić

Marta Škoda

Lucija Turk

Veronika Višnjić

Klara Volenik

Ivan Vuk

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 20.30h 

 

SUBOTA, 20.4.2024. 

 

KATEGORIJA D 

  1. DIO: 9.00 – 10.30

Matej Božić

Radoslav Chikolov

Agata Ćuk

Marcel Dodlek

Martin Domanovac

Erik Gržetić

PAUZA: 10.30 – 11.30

  1. DIO: 11.30 – 13.15

Ivan Juranko

Mija Jurjević

Ema Likić

Primož Pelcl

Luca Potskhishvili

Enikő Székely

Alja Šinkovec

PAUZA: 13.30 – 15.00

  1. DIO: 15.00 – 15.30

Majda Tiršek

Eva Wang

PAUZA: 15.30 – 16.15

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 16.15h 

KATEGORIJA C 

  1. DIO: 16.30 – 17.45

Andrija Bošković

Antonio Brajdić

Nuo Cheng

Bea Ćurić

Tim Herženjak

Tonka Klarić

Katarina Kunjko

Karlo Ljubojević

PAUZA: 17.45 – 18.30

  1. DIO: 18.30 – 20.00

Iskra Makarun

Grigor Mandić

Edvin Nedeljko

Nika Papac

Branimir Paponja

Nika Šincek

Mirna Tabain

Jošt Vidergar

Toma Zečić

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 20.30h 

 

NEDJELJA, 21.4.2024.

KATEGORIJA B 

10.00 – 11.00

Eva Crnković

Filip Jaklin

Mark Klebanov

Janko Lazar

Benjamin Lipovac

Kaja Milas

Arianna Salvalaggio

PAUZA: 11.00 – 11.45

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 11.45h 

KATEGORIJA A 

12.00 – 13.00

Mirjam Čavlek

Petar Dudjak

Albert Erdelez

Solomia Jakimenko

Sara Kos

Mirko Ljubenko

Sara Pozder

Lena Pušić

Anna Stepanchuk

Dora Šincek

Greta Vidović

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 13.30h 

 

PONEDJELJAK, 22.4.2024. 

GRAND PRIX, 1. ETAPA 

  1. DIO: 9.00 – 11.00

Maria Ángeles Ayala Moreno

Stela Beno

Iva Petra Bogdan

Rati Burchuladze

Jakub Cetnarowski

Volodymyr Chumachenko

Oleksandr Dzvinkovskyi

Stjepan Gerić

PAUZA: 11.00 – 11.30

  1. DIO: 11.30 – 13.30

Dora Grizelj

Tao-Chen Hsiao

Eunjin Hwang

Melisa Ibrahimi

Anđela Jovićević

Yurii Kartuzov

Lucija Kašnar

Minjae Kim

PAUZA: 13.30 – 15.30

  1. DIO: 15.30 – 17.30

Misol Kim

Boris Krasovskii

Sergey Levin

Katarina Malbaša

Rinnosuke Matsuno

Jadran Mihelčić

Mayuko Miyamoto

Suryeon Noh

PAUZA: 17.30 – 18.00

  1. DIO: 18.00 – 19.30

Seokmin On

Marco Ottaviani

Mina Shin

Nace Slak

Chong Wang

Lingbo Zhang

 

PROGLAŠENJE REZULTATA: 20.30h 

Skip to toolbar